Haber

Hakkari’de Hırsızlık ve Dolandırıcılık Olayları Azaldı

Hakkari Valisi ve Belediye Başkan Yardımcısı Ali Çelik, il genelinde haftalık bazda hırsızlık olaylarının yüzde 67, dolandırıcılık olaylarının ise yüzde 50 azaldığını söyledi.

Vali Yardımcısı Tayyar Emre Mahmutoğlu, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Necip Çarıkcıoğlu, İl Emniyet Müdürü İdris Yılmaz ve ilgili birim yöneticileriyle asayiş toplantısı yapan Vali ve Belediye Başkan Yardımcısı Ali Çelik, yaşanan olayların analiz ve değerlendirilmesine ilişkin rapor hazırladı. 5-11 Kasım tarihleri ​​arasında şehir genelinde gerçekleşti. brifingleri değerlendirdi. Vali Çelik, il genelinde haftalık bazda hırsızlık olaylarının yüzde 67, dolandırıcılık olaylarının ise yüzde 50 oranında azaldığını belirterek, emniyet birimlerine duyarlı ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ettiğini ifade etti.

Uyuşturucu kullanımı ve kaçakçılığı konusunda hassasiyet ve duyarlılığın üst düzeyde olması gerektiğini belirten Vali Çelik, uyuşturucu kullanımı ve kaçakçılığına ilişkin önleyici faaliyetlerin artırılması talimatı verdi. – HAKKARI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu