Haber

Ahmet Davutoğlu’nun Başbakanken Söylediği ‘Ankara Saldırısı Oylarımızı Yükseltti’ Cümlesi Tekrar Gündemde

İstanbul, İstiklal Caddesi’nde akşam üzeri gerçekleşen patlamada 6 kişinin hayatını kaybettiği 53 kişinin ise yaralı olduğu açıklandı. Saldırıya ilişkin detaylar yavaş yavaş ortaya çıkarken, Ahmet Davutoğlu’nun 2015 yılında Başbakan iken Ankara katliamı ile ilgili kurduğu bir cümle tekrar gündeme geldi. 

“Ankara’da ki terör saldırısı sonrasında anket yaptık ve kamuoyunun nabzını tutuyoruz oylarımızda bir yükseliş trendi var.” diyen Davutoğlu’nun bu cümlesi tekrar gündeme geldi. Tabii tepkiler de gecikmedi…

İstiklal Caddesi’nde meydana gelen patlamada Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamasına göre; 6 kişi hayatını kaybettiği 53 kişi ise yaralı…

Erdoğan saldırıya ilişkin ‘Terör kokusu var’ derken, RTÜK konuyla ilgili haberlere yayın yasağı getirdi.

Saldırıya ilişkin detaylar yavaş yavaş ortaya çıkarken, Ahmet Davutoğlu’nun 2015 yılında Başbakan iken Ankara katliamı ile ilgili kurduğu bir cümle yine gündeme geldi.

A Haber’de Murat Akgün’ün sorularını cevaplayan Davutoğlu: “Ankara’da ki terör saldırısı sonrasında anket yaptık ve kamuoyunun nabzını tutuyoruz oylarımızda bir yükseliş trendi var.” demişti.

O anları kesinlikle hatırlarsınız… Hatırlamıyorsanız da şöyle bırakalım:

Tabii, Ahmet Davutoğlu’nun bu kelamları tekrar gündem olunca yansılar de gecikmedi:

?

?

?

?

?

?

?

Siz bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Buyrun yorumlara!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu