Haber

Tekirdağ’dan kısa kısa

Süleymanpaşa Kaymakamı Mustafa Güler, Tekirdağ Tarım ve Orman Müdürü Oktay Öcal’ı ziyaret etti.

Müdürlükten yapılan açıklamaya göre ziyarette görüş alışverişinde bulunuldu.

Öcal, Kaymakam Mustafa Güler’e ziyaretinden ötürü teşekkür etti.

Tekirdağ TSO Lideri Cengiz Günay’a, oda üyelerinden ziyaret

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Cengiz Günay, hizmet sektöründe faaliyet gösteren oda üyeleriyle bir araya geldi.

Tekirdğa TSO’dan yapılan açıklamaya nazaran hizmet dalında faaliyet gösteren oda üyeleri, TSO Lideri Cengiz Günay’ı ziyaret etti, yaşanan meseleler ve tahlil yolları görüşüldü.

Açıklamada sözlerine yer verilen Günay, üyelerin sıkıntılarıyla yakından ilgilendiğini belirtti.

Üyelerle daima bir ortaya geldiğini bildiren Günay, “Önceki dönem olduğu gibi üyelerimizle yakından ilgileniyoruz. Kalıcı çözümler bulmak için mücadele ediyoruz. Şehrimizin ve bölgemizin ekonomik olarak kalkınması için var gücümüzle çalışacağız. Sektör temsilcilerinin sorun ve çözüm önerilerini dinledik ve talepleri ilgili makamlara aktaracağız.”ifadelerini kullandı.

Tekirdağ Baro Lideri Hükümran Gürcün’e ziyaret

Türk Eğitim Vakfı (TEV) Tekirdağ Şube Başkanı Güneş Akpınar ve bağış sorumlusu Ufuk Koparan, Tekirdağ Baro Başkanı Egemen Gürcün’ü ziyaret etti.

Barodan yapılan açıklamaya nazaran, ziyarette yeni bahisler hakkında fikir alış verişi yapıldı, ortak hususlarda neler yapılacağı görüşüldü.

Baro Lideri Hükümran Gürcün ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirtti, TEV Tekirdağ Şube Lideri Güneş Akpınar ise Gürcün ve seçilmiş heyetlere yeni misyonlarında muvaffakiyet diledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu