Haber

Müge Anlı’da kayıp eşini arayan adamın sözleri herkesi şok etti: Eşimle yalnız kalayım diye beni dövdü, evden kovdu.

Müge Anlı Tatlı Sert programında kayıp olarak aranan Elnare ile ilgili haberler sosyal medyanın gündemine oturdu. Engelli olduğu ve aniden ortadan kaybolduğu belirtilen kadının hayatta olup olmadığı bilinmezken, fuhuş, taciz ve tecavüz iddiaları izleyenleri dehşete düşürdü.

MÜGE ANLI ZAMANLA SORDU

Müge Anlı Programa katılan İsmail isimli kişiye “İsmail Abi kardeşin az önce arkadaşlarımıza söylediğin gibi fuhuş konuşmalarından zarar görmemiş gibi davranabiliyor, var mıydı… Sen de mi duydun? hepsi, senin kardeşin, derlerse, insanlar gelip evini terk ederler… Dediler mi?” soruyu yöneltti. ismail Müge AnlıHayır Müge Hanım dedi.

“KİM ALACAK?”

Müge Anlı İsmail’e sormuş, “İsmail amca bu Elnare’ye ne oldu dersiniz?” İsmail soruyu sorunca, “Ya birisi almış ya da ölmüş. İkisinden biri.” cevabı verdi. Müge Anlı ise “Kim alacak diyorsun, kokuyordu, yapıyordu falan diyorsun. Aslında en başından beri beni rahatsız eden şey bu hanımın zaten gezgin bir insan olması” dedi. .Yani gidip kaybolacak bir durumu yok.Köydeki 3 kişiye bunun için dava açılıyor.

“KAŞIMLA YALNIZ KALMAK İÇİN BENİ DÖVÜYOR VE BENİ EVDEN VURUYORDU”

Öte yandan Müge Anlı, canlı yayına telefonla bağlanan Muzaffer’e Ahmet’in önceki bölümlerde ortaya attığı iddiaları sordu. Anlı, “Muzaffer Bey, Ahmet Bey evime geliyordu, eşimle yalnız kalayım diye beni dövüyor, kapı dışarı ediyordu” dedi. bir soru yöneltti. Muzaffer isimli bir kişi bu sözleri yalanladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu