Yaşam

Mersin Büyükşehir Belediyesi Pop Orkestrası Babalar Günü’nde konser verdi

Mersin Büyükşehir Belediyesipop Orkestrası, Babalar Günüyılında Sayapark AVM’de düzenlenen konserde sahne aldı.

Mersin Büyükşehir BelediyesiSayapark AVM’de Pop Orkestrası Babalar Günü için özel olarak düzenlenen konserde müzikseverlerle buluştu. Çocuklarıyla birlikte ziyarete gelen babalar, konserle keyifli bir gün geçirdi.

Kızıyla birlikte Sayapark’a ziyarete gelen ve Babalar Günü Konseri ile karşılaştığını söyleyen Vatandaş Haluk Kanat, şunları söyledi:

“Bana sürpriz oldu. Çocuğumu geziye getirdim. Sonra baktım etkinlik yapılacak, çok güzel buldum. Mersin Büyükşehir Belediyesi’ni bu güzel işinden dolayı tebrik ediyorum. Tüm babalar adına ben de gelirdim. teşekkürlerimi sunarım. İnşallah bu tıbbi faaliyetleri devam ettireceğiz.” gerçekten mutluyum İlk defa böyle bir Babalar Günü kutlamasına tanık oluyorum.”

Servet Acar ise, “Çok güzel oldu. Yanından geçerken fark ettik, sürpriz oldu. Eğlendim, eğlendim. Başkanımıza teşekkür ediyorum.”

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Pop Orkestrası ve Türk Müziği Orkestrası, ‘Yaz Arkadaşı’ konserleri kapsamında Mersinlilerle buluşmaya başladı. Tarsus’tan Anamur’a ilçe ilçe gezen sanat ekibi, yaz akşamlarını ezgilerle dolduruyor. Büyükşehir, 11 Haziran’da başlayan konserlerle sırasıyla Mut, Tarsus, Silifke, Bozyazı, Anamur ve Aydıncık’ta müzikseverleri buluşturdu.

Kaynak: ANKA / Kültür Sanat

kocakoy-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu