Ekonomi

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı: Bayramlarda kardeşlik duygularımız güçleniyor

Vahap Seçtikleri

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı

Bayramlar küskünlüklerin ve dargınlıkların bir kenara bırakıldığı, barışın, sevginin ve hoşgörünün toplumun her kesimine yayıldığı, kardeşlik duygumuzun güçlendiği zamanlardır. Bayram sevincine ve coşkusuna her zamankinden daha çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde, Ramazan Bayramı’nın sağlık, huzur ve kardeşlik getirmesini temenni eder, tüm güzelliklerin yeniden bizimle olacağı nice güzel bayramlar dilerim.

Bu yıl aynı zamanda Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 103. yılını kutlamanın coşkusunu yaşıyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk milletin iradesidir.
her şeyden önce, egemenliğiniz kayıtsız ulusun egemenliğidir.
olduğunu dünyaya ilan etti; geleceğimizin bu mübarek günü
çocuklara garantili olarak hediye etti.

Bizler de Cumhuriyet ruhuna, akla ve bilime, atılımlara, yeniliklere ve yeniliklere layıkız.
Bu projelerle Mersin’de yaşayan çocuklarımıza hak ettikleri değeri ve hizmeti sunuyoruz. Çocuklarımızın çağın teknolojik gelişmelerine ayak uydurabilen, okuyabilen, araştırabilen, sorgulayabilen, dünyayı değiştirecek fikirler üretebilen, fırsat eşitsizliğini ortadan kaldırabilen ve birey olabilmeleri mümkündür.
için çalışıyoruz.

Mersin Büyükşehir Belediyesi olarak özgür ve seçilmiş bir Türkiye için egemenliğimize sürekli sahip çıkarak cumhuriyetimizi daha ileriye taşımak ve muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Kurtuluş Savaşımızın tüm kahramanlarını rahmet ve minnetle anıyor; Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 103. yıl dönümü ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.

boyabatajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu