Haber

Loto Milyoneri, Gurbetçi Parasıyla Burnunu Sürünce Tepkilerin Odak Noktası Oldu

10 milyon euroluk büyük ikramiyeyi kazanarak gündem konusu olan Türk asıllı Kürşat Yıldırım, bu kez de kız arkadaşıyla paylaştığı paylaşımla gündem oldu. Yıldırım’ın kız arkadaşı Candice, kendilerine gelen eleştirilere para karşılığında burnunu sümkürerek yanıt verdi.

Takipçilerin dikkatini çeken paylaşımında Candice, eleştirilerden dolayı üzgün olduğunu söyledi ve ardından paraya burnunu soktu. Kürşat Yıldırım da video boyunca yanındaydı ve kız arkadaşını teselli ediyordu.

Candice gönderisinde “Dünya bana çok kötü davranıyor. Sosyal medya benden nefret ediyor” diye yazdı. söz konusu. Erkek arkadaşına burnunu silmek için mendil olup olmadığını soran Candice, Yıldırım’ın cebinden banknotları çıkarıp burnunu silmeye devam etti.

Kendilerini eleştirenlere, “Eleştirmeye devam edin, banknotlara burnumuzu sokacak kadar zenginiz” dediler. Böylece eleştiriyi önemsemediklerini göstermiş oldular.

Candice, “Nefret edenlere sesleniyorum. Yapmayı sevdiğiniz şeyi yapın. Onu servetinin çoğunu israf ettiği için eleştirenlere yanıt olarak piyango sadece 13 ay sonra geri çekildi” dedi. Sözleriyle videonun eleştirilere tepki olarak çekildiğini gösterdi.

Çiko adıyla tanınan Kürşat Yıldırım, sosyal medyada takipçi sayısını her geçen gün artırıyor. Şans eseri Yıldırım, vinç operatörü olmaktan milyoner oldu.

Nereden geldiğini unutan Yıldırım, kazandığı ikramiyeyi çarçur ettiği için takipçileri tarafından sık sık eleştiriliyor. Paylaşımları, ne Yıldırım’ın ne de kız arkadaşının bu eleştirileri umursamadığını gösteriyor.

İşte o yazı:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu