Haber

Kocasinan Belediye Başkanı Erciyesevler Pazaryerini Ziyaret Etti

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Erciyesevler Pazaryerini ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti. Pazar esnafına hayırlı işler dileyen Önder Çolakbayrakdar, Kocasinan ve Kayseri için çalışmaya, üretmeye hız kesmeden devam ettiklerini vurguladı.

Erciyesevler Mahallesi’ndeki çağdaş pazar yerini ziyaret eden Önder Çolakbayrakdar, hem tezgah açan esnaflarla hem de alışveriş yapan yöre halkıyla yakından ilgilendi. Esnaflara hayırlı işler ve bol kazançlar dileyen Önder Çolakbayrakdar, mahallelerin ihtiyaçlarına göre esnafın daha nezih bir ortamda hizmet verebilmesi ve vatandaşların daha rahat alışveriş yapabilmesi için modern pazar yerleri inşa ettiklerini belirtti.

Kocasinan ve Kayseri için çalışmaya, üretmeye hız kesmeden devam ettiklerini vurgulayan Başkan Çolakbayrakdar, “Kocasinan Belediyesi olarak hayatın her alanında olmaya çalışıyoruz. ‘Anlayışıyla vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz’ Nerede insan varsa biz de orada olmalıyız. Yapmamız gereken esas şey de budur.” İşimizi her geçen gün daha iyi ve daha iyi nasıl yapabilirizin arayışı içindeyiz. Yapılanları asla yeterli görmeden, hep daha fazlasını söyleyerek kendimize yeni hedefler koyuyor, yeni projeler hazırlıyoruz. Yaşadığımız çevre, büyüklerimizden miras aldığımız ve çocuklarımıza miras olarak bırakacağımız en değerli varlığımızdır. “Bunun bilincindeyiz. Sadece bilinen belediye hizmetlerini sunmuyoruz. Yenilikçi bir yaklaşımla teknolojiyi doğru kullanarak ilçe sakinlerimize yüksek standartlarda hizmetler sunuyoruz. Amacımız mahallelerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak ve Mahallelerimizi çağa uygun şekilde yenileyerek Kocasinan’ımıza, Kayseri’mize yakışır şekilde hizmet etmesini sağlayın.” dedi.

Pazar esnafı ve vatandaşlar hizmetlerden dolayı Başkan Çolakbayrakdar’a teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdi. – KAYSERİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu