Yaşam

Kızılcık Şerbeti Nilay kimdir, kaç yaşında, nerelidir? Feyza Civelek’in annesi kim, Feyza neden peruk takıyor?

Show TV’nin popüler dizileri Kızılcık Şerbeti ‘Nilay’ karakteri sık sık karşımıza çıkıyor. Kızılcık Şerbeti dizisinde Nilay karakterini canlandırmaktadır. Feyza Civelek, Türk oyuncu ve modeldir. Feyza Civelek , kariyerine model olarak başlamış ve daha sonra oyunculuk alanında da kendini göstermiştir. Çeşitli dizi ve filmlerde oyuncu olarak yer aldı. Feyza Civelek Kızılcık Şerbeti dizisinde Nilay karakteriyle ön plana çıkmıştır. Kızılcık Şerbeti Nilay kimdir, kaç yaşında, nerelidir? Feyza Civelek’in annesi kim, Feyza neden peruk takıyor? Detaylar burada…

FEYZA CIVELEK KİMDİR?

Feyza Civelek 1995 yılında İstanbul’da doğdu. Senarist bir annenin kızı olan Civelek, oyunculuğa ilk adımını 2009 yılında Acemi Cadı dizisiyle attı. Bu deneyimin ardından senaryosunu annesinin yazdığı Sihirli Annem, Kavak Yelleri, Adini Feriha Koydum Emir’in Yolu ve Güllerin Savaşı gibi dizilerde rol aldı.

Feyza Civelek

KIZILCIK ŞERBETİ DİZİSİNDE NİLAY KİMDİR?

Kızılcık Şerbeti dizisinde Nilay karakteri, Ünal ailesinin büyük oğlu Mustafa ile evlenerek hayalini kurduğu servete kavuşmuştur. Olaylara olan merakı ve dikkatiyle tanınan Nilay, keskin dili ve alaycı üslubuyla etrafındakilerin dikkatini çekiyor.

FEYZA CIVELEK NEDEN PERUK TAKIR?

Civelek herkesin merak ettiği hastalığının ne olduğunu anlattı. “Köpeğim vardı, vefat etti. Köpeğimi çok severdim, 11 yıl benimle yaşadı. Oğlum gibiydi. Köpeğimi kaybettim ve sırtıma dövme yaptırdım. Kaybettikten sonra Sedef hastalığına yakalandım. Üzüntüden dolayı alopesi areata oldum. Çok sıkıntılar yaşadım ve bu benim için biraz dönüm noktası oldu.” oldu.” dedi.

FEYZA CİVELEK’İN ANNESİ KİMDİR?

Feyza Civelek’in annesi Kızılcık Şerbeti’nin senaristi Melis Civelek’tir. Başarılı senarist Melis Civelek, Kızılcık Şerbeti dizisinin yanı sıra Güllerin Savaş, Yasak Elma, Bir Umut Kafi, Sol Yanım ve Sandık Kokusu dizilerinin de senaryosunu yazmıştır.

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu