Haber

Kassam Tugayları’ndan İsrail’e ardı ardına darbeler!

Soykırımın 103. gününde El Kassam Tugayları’nın en değerli yazılı açıklamaları:

El Kassam Mücahidleri, Han Yunus şehrinin güneyindeki El Batn el Samin bölgesinde Siyonist Merkvah tankını ve D9 askeri buldozerini “Al-Yassin 105” tanksavar füzeleriyle hedef almayı başardı.

El Kassam Mücahidleri, Han Yunus şehrinin güneyindeki El Batn El Samin bölgesindeki Siyonist piyade güçlerini anti-personel füzeyle hedef aldı ve makineli tüfeklerle onlara saldırmayı başardı, gücün tüm üyeleri öldürüldü veya yaralandı.

El Kassam Tugayları, Gazze Şeridi’nin kuzeyindeki Cebeliye’nin doğusunda Siyonist askeri aracı “Al-Yasin 105” füzesiyle hedef aldı.

Mücahidlerimiz Gazze Şeridi’nin ortasındaki Maghazi kampındaki çatışma bölgelerinden döndükten sonra Kudüs Tugayları ile ortak bir görev yürütmenin yanı sıra 6 Siyonist Merkvah tankı ve bir asker taşıyıcısının imha edildiğini doğruladılar. Bu sırada Siyonist buldozeri tanksavar cihazı ile imha etmişler, mücahitlerimiz ise birkaç binada saklanan 4 Siyonist askeri keskin nişancı ateşi ile hedef almış, başka bir binada bulunan 7 kişilik özel kuvveti ise TBG ile hedef alarak sıfır mesafeden imha etmiştir. kurşun. Bir caminin içinde saklanan bir diğer işgal gücü, anti-personel cihazı “Radiya” ile hedef alındı, ardından kuvvetin sonu geldi ve çok sayıda ağır kalibreli havan topu atışı ile saldırı bölgelerindeki düşman yoğunlaşmaları imha edildi.

El Kassam Tugayları, Gazze şehrinin El Tuffah mahallesinin doğusundaki Cabal al-Rayes’te Siyonist istihkam birimi taşıyıcısını “Al-Yassin 105” füzesiyle tamamen imha etti.

El Kassam Mücahidleri, Gazze şehrinin kuzeybatısındaki Karama mahallesindeki bir konutta özel bir Siyonist kuvveti pusuya düşürdü ve onları hedef alarak anti-personel cihazını patlattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu