Ekonomi

JPMorgan: Kripto piyasası başarısız olan 3 ABD bankasının yerini almakta zorlanabilir

JP Morgan kripto para sektörünün mevcut görünümü hakkında dikkat çekici bir rapor hazırladı. ABD merkezli dev banka, şubenin ihtiyaç duyduğu nakit erişiminin bir süre daha sınırlandırılacağını bildirdi.

gümüş kapı, Silikon Vadisi BankasıVe İmza Bankalarının iflas etmesi kripto para sektörünü olumsuz etkiledi. Silvergate Exchange Network (SEN) aracılığıyla, kripto para şubesi 7/24 likidite erişimi sağladı.

Benzer şekilde, Signature bankasının blockchain ile geliştirilmiş Signet kanalı da ücretsizdir. dolar ödemeler teklif etti. Ancak bankaların iflas etmesinden sonra kripto para ile klasik finansın ortasında kurulan bu ödeme köprüleri yolun sonuna geldi.

JPMorgan, bankaların iflas etmesiyle kapatılan ödeme kanallarının yenilenmesinin zaman alacağını bildirdi. Banka analistleri, nakit ihtiyacı için şu anda stablecoin projelerinin ön plana çıktığını bildirdi.

Çünkü bağ ( USDT ) 8 Mart’tan bu yana artan pazar payı dikkat çekiyor. JPMorgan’ın raporunda kripto para şubesinin Avrupa ve Asya bankalarına yönelebileceği belirtildi:

Bu makale ilk olarak BeInCrypto’da yayınlanmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu