Yaşam

Hayatta Her Şey Var programında şaşkınlık yaratan olay! 30 yıldır ihanete uğrayan kadının anlattıkları sunucunun ağzını açık bıraktı

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Hayatta Her Şey Var isimli programın bugünkü kısmında ağızları açık bırakan anlar yaşandı. Canlı yayına bağlanan bir bayan seyirci, 30 yıldır ihanete uğradığını söyleyerek yaşadıklarını anlattı.

“GÖRDÜĞÜ HER KADINI AŞIK OLUP BENİ ONLARLA KIYASLIYOR”

Eşinin yolda gördüğü her bayana aşık olduğunu söyleyen 50 yaşındaki bayan seyirci, yaşadıklarını şu sözlerle aldattı: “30 senedir evliyim. Dışarıda beni gören herkes çok güzel olduğunu söylüyor. Eşim yıllardır beni aldatıyor. 4 çocuğumuz var. Sadece bakışlarla aldatıyor, yatmıyor. Eşim başka kadınlara bakınca ‘onlar çok güzel, sen değilsin’ diyor. Ben güzel bir kadınım, kendime güveniyorum. Beni hep başka kadınlarla kıyaslıyor.

“DIŞARIDA ÖTEKİ BAYAN BULAMAYINCA SANA GELDİM”

“Eşimi meskende tutmak için her şeyi yaptım. Eşim bana ‘dışarıda başka kadın bulamayınca sana geldim’ dedi. Bir orta boşanmış bir bayanla birlikte oldu. Kızım, eşimin o bayanla bildirilerini yakaladı. Ben iş arkadaşıdır o sen kafanı karıştırma dedim. Benim okuma yazmam yok. Eşim kızımın bildirileri okuduğunu öğrenince hem onu hem de beni dövdü. Kızıma ‘sen niye annenin aklını karıştırıyorsun, bu kadınlar benim elimin kiri. Ben dönüp dolaşıp yine buraya geliyorum’ dedi. Eşimi takip ederek onları yakalamak istiyorum. Kaç yıldır benim burnumda getirdiler. Beni daima sevgilisiyle kıyaslıyor.”

NUR VİRAL’IN AĞZI AÇIK KALDI

Kadının anlattıkları karşısında ne diyeceğini bilemeyen sunucu Nur Viral’ın ise ağzı açık kaldı. Seyircinin eşinin yasak aşkına ulaşmaya çalışmasına karşılık veren sunucu Nur Viral, “O bayanı bulup ne yapacaksın? Dövecek misin? Burada tek hatalı bayan mı? Hem bayana hem de eşine hesap sorman lazım. Bir cinnet anı gelse ne olacak? Çocuklarını düşünmen lazım. Evlatlarınıza yazık değil mi? Dünyada hiçbir şey çocuklarından daha değerli değil” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu