Haber

Erdoğan: 2023’e kadar İstanbul’da dokunmadık gönül bırakmayacağız

AK Parti İstanbul Vilayet Başkanlığı tarafından düzenlenen “İstanbul’un Sözü: Birlik, İrade, Zafer” programı başladı. NEF Stadyumu’nda düzenlenen olan programa gelenler güvenlik noktalarından geçirilerek içeri alındı.

Stadın muhakkak yerlerine “Öyle Bir Kazanacağız Ki Kimse Kaybetmeyecek”, “İrade Sende, Sandık Güvende”, “İstanbul Hazır, Türkiye Yüzyılı Başlıyor”, “Sandık Sandık, Mahalle Mahalle Büyüyor”, “Güçlü Lider, Büyük Türkiye”, “Hep Aynı Aşkla Liderinin Yanında” yazılı pankartların asıldı.

Programın sloganı “Birlik-İrade-Zafer (BİZ)” olarak belirlenirken, sandık idare konseyleri ve sandık şurası üyeleri de aktifliğe katıldı.

Programa katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kıraç’ın ‘Endamın Yeter’ şarkısı ile kürsüye çıktı. Katılımcılara teşekkür ederek konuşmasına başlayan Erdoğan, “İstanbul’da dokunmadık gönül bırakmayacağız” dedi.

“Biz kuru vaat yapmıyoruz. İcraat, icraat, icraat. Türkiye’yi yeni yüzyıla biz hazırlıyoruz. Sahada en küçük bir boşluk bırakmayacağız. Bu programın ilk etabını ocak ayında tamamlayacağız” diyen Erdoğan, “Birileri yuvarlak masanın etrafında dönedursun, biz sahayı emekle azimle ilmek ilmek örerek kendi işimize bakacağız” ifadelerini kullandı.

EŞ ZAMANLI PAYLAŞIM

Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşurken aynı zamanda sosyal medya hesabı Twitter’dan eş vakitli olarak paylaşımlar yapıldı. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu