Yaşam

Camdaki Kız 69. Bölüm Fragmanı ve Son Bölüm Özeti: Nalan’dan Boşanmak Size En Büyük Ceza!

OGM Pictures’ın başarılı yapımı Camdaki Kız 68. bölümüyle Kanal D ekranlarında ekrana geldi. Gülseren Budaıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan Camdaki Kız dizisinin bu haftaki bölümünde Nalan, Sedat’a boşanma davası açtı. Sedat ne yapacağını şaşırdı. Peki Sedat bu ayrılığı kaldırabilecek midir?

İşte Camdaki Kız 69. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti

Sevilen dizi Camdaki Kız’ın 68. bölümü 2 Mart Perşembe akşamı seyirciyle buluştu!

Peki Camdaki Kız dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Penceredeki Kız 68.Bölüm Özeti.

Camdaki Kız 68. bölüm Sedat’ın peşine düşen ve onunla bir kez daha karşı karşıya gelen Nalan, Köroğlu Ailesi ile tüm bağlarını koparmak ister.

Nalan, Sedat’a boşanma davası açmaktadır. Sedat ise Nalan’ı kaybettiğinin farkında olmadan başına geleceklerden habersiz hayatına devam eder.

Nalan, gördükleri karşısında Sedat’ı tamamen silmek ve hayatından çıkarmak için harekete geçer.

Rafet, Metin’den gelen mektuplardan şüphelenir ve endişelerini gidermek için Metin’i arar. Peki Metin, Rafet’e gerçeği itiraf edecek mi?

Otelde asistanıyla birlikte Selen, Levent ve Muzo tarafından basılan Sedat’ın aldatmacası Köroğlu Konağı’nda büyük bir kaosa neden olur. Durumu kötüye giden Gülcihan, Rafet’in öğrenmesinden korkar.

Nalan, Köroğlu Ailesi’ne veda ediyor… Nalan için yeni bir başlangıç ​​zamanı. Nalan, boşanma kararını duygusal bir konuşmayla anlatıyor ve Köroğlu Ailesi’ne verdiği bedeli dile getiriyor.

Sedaf boşanmayı kabul etmiyor! Aslında Nalan’la barışacağından emin olan Sedat, Nalan’ın ayaklarına kapansa da boşanmaya kararlıdır.

Sedat bu ayrılıkla yıkılır. Peki Sedat şimdi ne yapacak yoksa intihar mı edecek?

Camdaki Kız 69. bölüm fragmanı. ?

Camdaki Kız 69. Bölüm Fragmanı | Sedat ayrılığın üstesinden gelebilecek mi? ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu