Haber

Beşiktaş: “UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde Bodo/Glimt maçı öncesi ısınma sırasında sağ uylukta ağrı hissediliyor…

Beşiktaş’ta, UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde Bodo/Glimt karşılaşması öncesi ısınma sırasında sağ uyluğunun sırtında ağrı hisseden Vincent Aboubakar, hamstring kasında gerginlik ve kanama meydana gelirken, ağrı hisseden Cenk Tosun da bu duruma tepki gösterdi. Bire bir maçın ardından sağ uyluğunun arka kısmında, uyluğun arka kısmında ağrı oluştu. Kasta gerginlik ve ödem tespit edildiğini açıkladı.

Siyah-beyazlılardan konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Futbol A Takımımızın UEFA Avrupa Ligi’nde Bodo/Glimt ile oynadığı karşılaşma öncesi ısınma sırasında sağ uyluğunun sırtında ağrı hisseden Vincent Aboubakar,” Conference League, Acıbadem Altunizade Hastanesi’nde yapılan MR incelemesinde uyluk arka kasında (biceps) uyluk kemiğinde gerilme ve kanama tespit edildi.

Futbol A Takımımız’ın UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde Bodo/Glimt ile oynadığı karşılaşma sonrasında futbolcumuz Cenk Tosun sağ uyluğunun sırtında ağrı hissetti. Acıbadem Altunizade Hastanesi’nde yapılan MR görüntülemesinde uyluk arka kasında (biceps femoris) gerginlik ve ödem olduğu görüldü. “Vincent Aboubakar ve Cenk Tosun’un tedavilerine sağlık grubumuz tarafından başlandı” denildi. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu