Haber

AK Parti’den Çakır: “Altı masada ses var, görüntü yok”

AK Parti Erzincan Milletvekili Burhan Çakır, altılı masada Türkiye’yi yönetecek vizyon ve kapasitenin olmadığını belirterek, “Altı masada ses var, görüntü yok.” dedim.

Çakır, TBMM’de düzenlediği basın toplantısında, Türk Silahlı Kuvvetleri’ne (TSK) 6 adet yeni nesil obüs teslim edildiğini belirterek, milli teknoloji atılımıyla gelişen savunma sanayisinin dost-düşmanını endişelendirdiğini söyledi. vatan savunmasında. TSK’nın komutanlarına kimsenin ‘sonsuz’ diyemeyeceğini vurgulayan Çakır, “Uzunluk ve küstahlık kahraman ordumuza hakarettir. Bu talihsiz açıklamayı yapana da milletimiz haddini bildirecektir.” dedim.

Çakır, CHP Başdanışmanı Nuşirevan Elçi’nin parti binasındaki basın toplantısında yaptığı görüşmede Türk bayrağını göndere çektiği tartışmalara değinerek, “Danışman olarak atadığı kişi genel merkezde ulu Türk bayrağını dalgalandırarak açıklama yaptı. Atatürk’ün kurduğu partinin.Açıklamasındaki en değerli vurgu özerklik talepleriydi.Utanılacak bir yüzünüz varsa, biraz gurur, bu ayıp, bu ayıp size yeter.” ifadeleri kullandı.

Altı masayı da eleştiren Çakır, altı masada Türkiye’yi yönetecek vizyon ve kapasite olmadığını belirtti. Çakır, “Yaklaşık 1 yıldır yemekli toplantılar yapan 6 kişilik masa, uzun yemek maratonunun sonunda adayı görüşme kararı aldı. Yeni karar alabilenler, adayı bir kez daha konuşacak. Yıl ülkenin yönetimine talip oluyorlar. Altılı masada ses var, görüntü yok.” değerlendirmesini yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu