Yaşam

Aile setinde yaşanan kazanın detayları belli oldu! Patlamada Nejat İşler’in sakalı ve Canan Ergüder’in saçları yandı.

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya, Canan Ergüder, Nejat İşler ve Işık Sürer’in paylaştığı Aile dizisinin setinde korkutan bir kaza yaşandı. Dün yazılı bir açıklama yapan Ay Yapım, setten beklenmedik bir kaza meydana geldiğini ve sorumlular hakkında gerekli soruşturmaların başlatıldığını duyurdu. Merak edilen olayın detayları netleşmeye başladı.

CENAZE SAHNESİ MEZARLIKTA ÇEKİLECEK

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Aile dizisinin dün gece mezarlıkta çekilen patlama sahnesi ekibe tedirgin anlar yaşattı. Ay Üretim imzalı dizide Yusuf Soykan’ın (Tamer Yiğit) ölüm yıl dönümü sahnesi çekildi. Aile mezarlığındaki silahlı saldırıda tüm aile bireyleri Devin, Hülya, Leyla, Ceylan, Cihan, Aysel, İbo, Tolga ve bazı korucular hazır bulundu.

KONTROLSÜZ PATLAMA OLDU

Zincirlikuyu Mezarlığı’ndaki olay yerine göre bomba yüklü bir araç patlatılacaktı. Aslan’ın (Kıvanç Tatlıtuğ) bombanın yerleştirildiği arabayı fark edip ailesini uyarmasının ardından bombanın yüksek sesle patlatılması planlandı. İlk iki iterasyonda herhangi bir sorun yaşanmadı ancak üçüncü iterasyonda Ay Yapım’a ait araçta kontrolsüz büyük bir patlama meydana geldi ve rüzgarın da etkisiyle alevler artınca içeride büyük bir korku ve panik havası oluştu. takım.

NEJAT İŞLER’İN SAKALI, CANAN ERGÜDER’İN SAÇLARI YANDI

Dizinin Ceylan’ı İpek Çiçek saçlarını son anda yanmaktan kurtardı. Genç oyuncu kontrol için hastaneye kaldırıldı. Nejat İşler’in sakalında ve Canan Ergüder’in saçında hafif yanıklar oluştu. Set durduruldu. Yapım şirketi AY Yapım, büyük bir felakete yol açması muhtemel kazanın hemen ardından ihmalin nedenini araştırmak için soruşturma başlattı.

AY YAPIM’DAN AÇIKLAMA

Olayla ilgili yazılı açıklama yapan Ay İmal, “Aile dizimizin 11. bölüm final sahnesinin çekimleri sırasında üzücü bir olay yaşandı. Olayla ilgili olası hata ve eksikliklerle ilgili soruşturma başlatıldı. Bazı meslektaşlarımızın yaralanmasına neden olan bu olayla ilgili her türlü araştırma ve inceleme yapılıp sonucu tarafımızca iletilecektir. Tüm meslektaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz” dedi.

BAŞAK DİZER’DEN YORUM

Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi Başak Dizer de Birsen Altuntaş’ın haberine minnet ve üzüntü emojisi koyarak yorum yaptı. Öte yandan Tatlıtuğ ve diğer oyunculardan bahisle ilgili herhangi bir açıklama gelmiyor.

Aile dizisi çekimlerinde korkutan kaza! Bazı çalışanlar yaralandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu